Nieuwsbericht

OPROEP aan: docenten en onderwijsprofessionals in het mbo

Profielfoto van MBO Connect Redactie
24 maart 2025 | 1 minuut lezen

Over welk thema zou jij de komende jaren graag toegankelijke en bruikbare wetenschappelijke kennis van het Nationaal Regieorgaan Onderwijsonderzoek (NRO) willen krijgen? En naar welke thema’s moet het NRO in de komende jaren onderzoek laten doen?

Wat vind je de belangrijkste thema’s in het mbo? De aansluiting onderwijs-arbeidsmarkt? De basisvaardigheden van studenten? Beroepspraktijkvorming? Studentenwelzijn? Onderwijspersoneel en professionalisering? Krimp? Leven lang ontwikkelen (LLO)? Of een ander thema?

We vinden je input heel belangrijk, zodat we ons in de komende jaren kunnen richten op de thema’s waaraan in het onderwijs de grootste behoefte is en/of waar de grootste knelpunten liggen.

Help ons en geef voor 31 maart a.s. aan wat jij de belangrijkste vraagstukken in het onderwijs vindt! De belangrijkste vraagstukken per onderwijssector en sectoroverstijgend nemen we op in de nieuwe landelijke Kennisagenda voor het onderwijs voor de periode 2026-2029.
Vul de vragenlijst in door op deze link te klikken